راهنمای ثبت‌نام آزمون ورودی اعطای کمک‌هزینه تحصیلی سازمان منطقه آزاد چابهار در دبیرستان دانا و توانا دانشگاه بین‌المللی چابهار

راهنمای ثبت‌نام آزمون ورودی اعطای کمک‌هزینه تحصیلی سازمان منطقه آزاد چابهار در دبیرستان دانا و توانا دانشگاه بین‌المللی چابهار

به منظور شناسایی و جذب دانش‌آموزان نخبه و مستعد چابهار و مناطق جنوبی استان، در راستای سیاست‌های آموزشی دانشگاه بین‌المللی چابهار و حمایت‌های سازمان منطقه آزاد چابهار، آزمون ورودی دانش‌آموزان پسر در دوره متوسطه دوم (پسرانه) در پایه دهم برای سال تحصیلی 1400-99 طبق مفاد این راهنما برگزار می‌شود.

داوطلبان عزیز دقت نمایند قبل از شروع ثبت‌نام موارد ذیل را انجام داده باشند:

1- واریز هزینه ثبت‌نام به مبلغ 450,000 ریال (چهل و  پنج هزار تومان) به حساب 2521069417 یا شماره کارت 5859837005444845 و شماره شبا  570180000002521069417IR  بانک تجارت به نام دبیرستان دانا و توانا (واریز اینترنتی، کارت به کارت از طریق خودپرداز یا فیش واریزی در شعبه) و اسکن تصویر سند واریزی (400×400 پیکسل و یا 300×300 پیکسل و فرمت JPEG یا PNG در سیستم)

2- فایل عکس داوطلب (400×300 پیکسل و یا 300×200 پیکسل و فرمت JPEG یا PNG) مربوط به سال جاری دانش‌آموز بر روی سیستم که حجم این فایل نباید از 70 کیلوبایت بیش‌تر باشد.

3- فایل اسکن شده صفحه اول از روی اصل شناسنامه (400×300 پیکسل و فرمت JPEG یا PNG) که حجم این فایل نباید از 70 کیلوبایت بیشتر باشد.)

4- فایل اسکن شده اصل کارنامه نوبت اول پایه نهم که ممهور به مهر مدرسه باشد. (400×300 پیکسل و فرمت JPEG یا PNG) که حجم آن نباید بیشتر از 70 کیلوبایت باشد.

بعد از ورود به سایت دبیرستان دانا و توانا دانشگاه بین‌المللی چابهار به آدرس http://highschool.iuc.ac.ir/ وارد بخش ثبت نام آزمون می‌شوید.

تذکر: دانش آموزان گرامی توجه داشته باشند در فیلد مشخصات حتما نوع ثبت نام به صورت آزاد انتخاب گردد.

- فیلدهای مشخصات را مطابق با شناسنامه خویش تکمیل نمایید.

- در فیلد معدل کل نوبت اول در پایه نهم، دانش آموز معدل نوبت اول خویش در پایه نهم را که در کارنامه وی قید شده درج می‌نماید.

- در فیلد رشته مورد تقاضا، دانش‌آموزان با توجه به فرم هدایت تحصیلی و راهنمایی مشاور مدرسه بر اساس اولویت رشته‌ها را انتخاب می‌نمایند. (لازم به ذکر است انتخاب رشته نهایی دانش‌آموز بعد از قبولی در آزمون منوط به کسب حد نصاب لازم فرم هدایت تحصیلی و اولویت اصلی انتخابی می‌باشد.)

تذکر1: اولویت اول به عنوان انتخاب اصلی دانش‌آموز در آزمون لحاظ خواهد شد. و در صورت عدم کسب امتیاز در اولویت اول، در صورت وجود ظرفیت در رشته‌های دیگر اولویت‌های بعدی به ترتیب بررسی خواهد شد.

- در فیلد مربوط به نام مدرسه محل تحصیل، داوطلب می‌بایست نام کامل مدرسه محل تحصیل خویش را در سنوات مختلف خواسته شده وارد نماید.

- در فیلد مربوط به نام منطقه محل تحصیل، داوطلب می‌بایست نام و محل کامل اداره آموزش و پرورشی که مدرسه محل تحصیل در آن سال زیر نظر آن اداره بوده است را وارد نماید.

- در فیلد مربوط به نشانی و تلفن‌های تماس، داوطلبان عزیز می‌بایست آدرس کامل محل سکونت و شماره‌ تلفن‌های ثابت و همراه که در دسترس باشند را وارد نمایند تا در زمان نیاز و یا بروز مشکل با آن‌ها تماس گرفته شود.

داوطلب باید در پایان مراحل ثبت‌نام و زدن تیک صحت اطلاعات، بر روی دکمه تأیید کلیک و در نهایت کد رهگیری دریافت و این کد را تا زمان اعلام نتایج حفظ و نگهداری نماید.

توجه: در تاریخ‌های اعلام شده دانش‌آموزان گرامی می‌توانند با مراجعه به سایت schoolst.Iuc.ac.ir، کارت ورود به جلسه دریافت نمایند و تأکید می‌شود در جلسه آزمون حتماً کارت ورود به جلسه را به همراه داشته باشند.

تاریخ‌های مهم در مراحل مختلف آزمون:

- تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه: متعاقباً اعلام خواهد شد.

- تاریخ برگزاری آزمون: متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

محل برگزاری آزمون: دانشگاه بین المللی چابهار

 

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای تمامی دانش‌آموزان عزیز

مرکز آزمون دانشگاه بین‌المللی چابهار