جلسه برنامه‌ریزی برای شروع سال تحصیلی 1399-1400

جلسه برنامه‌ریزی برای شروع سال تحصیلی 1399-1400

دبیرستان دانا و توانا دانشگاه بین المللی چابهار با توجه اهمیت برنامه‌ریزی‌ آموزشی برای سال تحصیلی 1399-1400 از طریق سامانه مجازی و وبینار دانشگاه بین المللی چابهار اقدام به برگزاری جلسات شورای آموزشی با هدف اجرای هر چه بهتر برنامه‌ها و تصمیم گیری‌های لازم متناسب با شرایط بحرانی موجود می‌نماید. اصلاح مطلوب برنامه‌هاي آموزشی با توجه به شرایط فعلی و هدايت تحصيلي دانش‌آموزان در يك دوره عمومي مهارت محور و خلاق‌پرور نه فقط سلامت و پويايي اين دوره را افزايش داده و تأثیرگذاری اساتید مجموعه را مضاعف می نماید، بلکه زمينه‌اي فراهم می‌سازد تا دانش‌آموزان با بهره‌مندي از احساس آرامش روان، بيشترين جوانه‌هاي خلاقيت را متبلور كنند.

جلسه شورای آموزشی دبیرستان با مشارکت اساتید بنام کشوری مجموعه همچون آقای دکتر هوشیار استاد زیست شناسی، آقای دکتر نیک پیما استاد شیمی، آقای مهندس محسنی استاد ریاضی، آقای مهندس تاج‌فر استاد فیزیک و دیگر اساتید بنام استان و شهرستان چابهار با هدف برنامه ریزی برای شروع سال تحصیلی 1399-1400، برگزاری آزمون های جامع دبیرستان و دوره جمع بندی دروس عمومی و تخصصی یکشنبه 1 تیر 1399 برگزار گردید.

 

مصوبات جلسه:
1- تاریخ شروع دوره جمع بندی دروس عمومی و تخصصی دهم و یازدهم برای پایه دوازدهم 14 تیر ماه 
2-تاریخ برگزاری آزمون جامع دروس یازدهم 10 مرداد ماه 
3- تاریخ شروع کلاس‌های پایه دوازدهم 15 مرداد ماه 
4- تاریخ شروع دوره جمع بندی دروس عمومی و تخصصی دهم برای پایه یازدهم از 15 مرداد ماه 
5- تاریخ برگزاری آزمون جامع دروس دهم (برای پایه های یازدهم و دوازدهم) 10 شهریور ماه 
6- و شروع کلاس‌ها برای پایه های دهم و یازدهم از 15 شهریور ماه تعیین شد.


*شایان ذکر است با توجه به شرایط موجود کلاس‌ها از طریق سامانه آموزش مجازی و وبینار دانشگاه بین المللی چابهار برگزار می‌گردد.


هدف‌ها و جهت‌هاي برنامه‌هاي آموزشي صحیح در جهان امروز در كاربردي و مهارت محور كردن محتواي برنامه‌هاي درسي و تاكيد هر چه بيشتر بر اكتساب مهارت‌هاي اساسي برای دانش‌آموزان خواهد داشت.


در صورت داشتن هرگونه سوال و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ثابت 05435314402 و یا تلفن همراه 09907109519 تماس حاصل فرمایید.

0 توضیحات